aktuality

Slunce už vystrkuje růžky a ukazuje svou sílu. Dej se s námi do formy a ukaž co v Tobě je!

Únor bílý zrovna není, ale máme tu novou tradici "Suchý únor". Taky sušíš? Pak máš slevu 29% na Cvičírnu a Kruháče, stačí napsat do poznámky k rezervaci "suchý únor".

Máme tu leden a společně s novým rokem otevíráme také nové kurzy a to rovnou DVA. Prvním z nich je kurz Shuffle dance pro začátečníky, který startuje 31. 1. 2024 od 18:00. Chceš se o něm dozvědět více? Klik na stránku. Čeká tu na tebe skvělá lektorka, zábavná forma kardio cvičení a třeba i nová přátelství.

Se začátkem prosince jsme pro vás spustili nový e-shop na našich stránkách. Prozatím s nabídkou našich poukázek. Začátkem příštího roku doplníme o oblíbené cvičební pomůcky nebo zdravé a funkční doplňky stravy. Vše, co pomůže nastartovat zdravější způsob života.

Swapujeme

25.11.2023

Přichází zima a je čas provětrat šatníky. Také se ti ve skříni válí oblečení, které se ti líbí, je ti líto ho vyhodit, ale už ho vlastně vůbec nenosíš? Přijď ho vyměnit. Swapy v Chrudimi organizujeme už více než 5 let v různých prostorech. Nyní ho přinášíme do Garáže, kde v této tradici budeme pokračovat. Těšit se můžete na podzimní...

Otevíráme

07.11.2023

Je to tady. Po téměř půl roce stavebních prací a dřiny se blížíme k finále a budeme kolaudovat. Otvíračka Garáže se uskuteční u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii, v pátek 17. listopadu od 15 hodin. Přijď s námi oslavit úspěšnou přestavbu staré garáže na moderní sportovně-komunitní centrum s masérnou. Prostor si budeš moci prohlédnout i...

Rekonstruujeme

29.08.2023

V současné chvíli prochází prostor rekonstrukcí. Ze starého výměníku tepla, později pneuservisu a dílen, vytváříme moderní prostor pro cvičení a komunitní či společenské aktivity.