shuffle dance

První škola shuffle tance v České republice přichází do Chrudimi! Připrav se na nezapomenutelnou jízdu do světa rytmu, energie a kreativity. Moderní dynamický tanec vycházející z jazzu a streetových tanečních stylů je geniální způsob pro načerpání energie a duševní pohody.

Učit ho k nám přichází Téra z Shuffle School Kalafa&Batela, kde vytvořili super komunitu a kde mají ty nejlepší lektory, kteří se neustále rozvíjí a učí se zde jeden od druhého. Díky této škole měla možnost účastnit se workshopů se zahraničními tanečníky, kteří patří mezi špičku v tomto tanci. Zatancovala si tak po boku Marktora, Marbiika, učila se od Thuy a Em Delacrem. Inspiraci hledá i v dalších tancích. Vyzkoušela si DNB Step a aktivně se rozvíjí v Hip Hopu a Housu.

Tancování mě vždy bavilo, je to pro mě relax, mohu díky němu vyjádřit svou osobnost, zároveň mě nabijí energií. Když slyším oblíbený song, mám chuť rozhýbat tělo a ponořit se do jeho melodie. Profesně se věnuji učitelství a počítám tedy s individuálním přístupem. Sama jsem si zažila začátky, kdy jsem si u základního kroku říkala, že se ho snad nikdy nenaučím a zda si vůbec někdy zatancuji na rychlou hudbu. Tyhle dny jsou minulostí a já ti díky mé cestě mohu předat své zkušenosti a vypilovat s tebou shuffle do dokonalosti. Ovšem bude to chtít poctivou práci a nesmíš to vzdát hned ze začátku. Chci, abyste si lekci užili a šli domů s dobrým pocitem a těšili se na příště.

Shuffle je energický tanec, ze začátku se zaměřuje na práci nohou, postupně rozhýbeme celé tělo. Je to pořádné kardio, takže endorfiny po lekci jsou samozřejmostí. 

Lekce budou probíhat od 8.11. každou středu od 19 hodin. Každá lekce trvá jednu a půl hodiny a v rámci jednoho kurzu navštívíš deset lekcí. Cena kurzu je 2 500 Kč. Kapacita je omezená, neváhej. 

Těšíme se na vás.