..., kterou tvoje tělo potřebuje


Od března pracuji s Dornovou metodou Plus, jedná se o jemnou manuální terapii, která vrací klouby a obratle na původní místo. Pojďme spolu vrátit tělu správný střed!


Masáže ti pomohou ulevit od bolesti pohybového aparátu - ať už tě bolí záda nebo hlava, máš za sebou perný den v práci, staráš se o ratolesti a jsi rád/a za každou chvilku pro sebe. Nebo prostě miluješ masáže. 

Můžeš si vybrat 60 či 90 minut péče. V chladnějším období tě nejprve prohřeji lávovými kameny. Jejich super schopností je snížení svalového napětí a  prokrvení těla.

Pro efektivní úlevu od bolesti používám měkké a trakční techniky, metodu Trigger points či baňky. Pro regeneraci meziobratlových plotének, což je klíčem k řešení komplikací v oblasti kříže, beder a také k odbourání hluboko uložených psychických problémů Breussovu metodu. V rámci regenerační části, pak pracuji s hmaty z havajské či aromaterapeutické masáže.

Provádím i manuální lymfatické masáže celého těla. 

  • Procedura je o délce 90/120 minut - před ní se rozdýcháš. Když zbyde čas, ukážeme si i pár cviků na uvolnění lymfatických uzlin. 
  • Správně fungující lymfa má na svědomí nejen tvoje ladné křivky, ale hlavně zdraví. Manuální lymfatická masáž, ti pomůže detoxikovat organismus, uleví od bolestí i otoků a doslova rozproudí energii v těle
  • V případě, že tě trápí otoky, jsi po operaci či řešíš zdravotní komplikaci, které lymfatická masáž pomůže, doporučuji pro správný účinek podstoupit 5 na sebe navazujících masáží. V prvním týdnu 2-3 návštěvy, dále po 1 návštěvě týdně. Chceš se poradit? Volej, piš! Nebo se objednej na první masáž, kde vše společně probereme.


DARUJ PÉČI ♥ 

Poukázku ti pošleme domů nebo se můžeš stavit v masérně. Neváhej, piš, volej!

Rád/a by ses před masáží osvěžil/a? V prostoru centra je pro tebe k dispozici sprchový kout.

Přišel si dřív a potřebuješ chvilku na vydechnutí nebo si po proceduře rád dopřeješ relax? Máme pro tebe odpočinkovou zónu s wifi.

.

Pro objednání