Rekonstruujeme

29.08.2023

V současné chvíli prochází prostor rekonstrukcí. Ze starého výměníku tepla, později pneuservisu a dílen, vytváříme moderní prostor pro cvičení a komunitní či společenské aktivity.

Více než dva roky opuštěný prostor nás inspiroval k vybudování bezpečného prostoru pro aktivní trávení volného času, vedoucí k cestě zdravějšího životního stylu a seberozvoje.

V prostoru o celkové výměře cca 100 m2 vznikne sociální zázemí, šatna, masérna, mezipatro k odpočinku a především sportovní sál se zrcadlovou stěnou, který bude sloužit pro skupinové lekce nebo individuální cvičení s vlastní vahou či jednoduchým náčiním jako je boxovací pytel, závěsné systémy, čínky, švihadla apod. Vysoké stropy využijeme k zavěšení akrobatických šál a rádi bychom vybudovali i lezeckou stěnu.

Rekonstrukce bude probíhat celé léto a na podzim bychom prostor rádi slavnostně otevřeli. Hned z kraje se můžete těšit na lekce jógy, kurzu na akrobatických šálách nebo velmi populárního tance shuffle dance. V nabídce nebudou chybět sportovní a relaxační masáže.

Máš-li chuť se do tohoto projektu zapojit a přispět se svou dovedností, otevřít si kurz nebo využít prostor pro různé sportovní, vzdělávací nebo kreativní projekty, určitě nám dej vědět a rádi to s tebou probereme.