Otevíráme

07.11.2023

Je to tady. Po téměř půl roce stavebních prací a dřiny se blížíme k finále a budeme kolaudovat. Otvíračka Garáže se uskuteční u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii, v pátek 17. listopadu od 15 hodin. Přijď s námi oslavit úspěšnou přestavbu staré garáže na moderní sportovně-komunitní centrum s masérnou. Prostor si budeš moci prohlédnout i vyzkoušet. Čekat na tebe bude drobné občerstvení a připravujeme i doprovodný program. S trochou štěstí můžeš vyhrát i poukázku v hodnotě 1111,- Kč na naše služby.

Skloubit zaměstnání, rodinu a realizaci tohoto projektu bylo velmi náročné, ale věříme, že investovaný čas i peníze se vyplatí a prostor bude sloužit komunitě ke zlepšování fyzického i psychického zdraví, osobnímu rozvoji a spokojenosti.

V prostorech již funguje masérna, takže neváhej a rezervuj si svou masáž ještě dnes. Od 15. listopadu startujeme kurz Shuffle Dance pro začátečníky. Tento kurz je již naplněn, ale další otevřeme na konci ledna. Od prosince otevřeme cvičírnu a rozjedeme kruhové tréninky a jógu. Od ledna spustíme kurz na akrobatických šálách. Připravujeme také workshopy fyzioterapie a mnoho dalšího.