kruháč

Velmi účinný spalovač kalorií, který přináší rychlé výsledky zpevnění těla a zlepšení kondice. Intenzivní intervalový trénink, při kterém se v rychlém sledu střídají různě dlouhé intervaly výkonu a odpočinku mezi různými cviky, posilující celý pohybový aparát.

Kruhový trénink je komplexní. Snoubí v sobě všechny možné dovednosti, které sportovec může potřebovat - od vytrvalosti, obratnosti a výbušnosti až po sílu. Díky své intenzitě se jedná o zdaleka nejrychlejší způsob dosažení fyzické kondice. 

Na celkem 8 - 12 stanovištích si procvičíš celé tělo. Interval cvičení je 30 sekund, pak 10 - 15 sekund pauza, během které se přesuneš na další stanoviště. Tyto "kruháče" absolvuješ 3 - 4 krát. 

Cviky na stanovištích jsou voleny tak, aby se po sobe vždy procvičovala jiná partie. Cvičíme s vlastní vahou nebo jednoduchými pomůckami, jako jsou činky, pružiny, balon apod. 

Náročnost si tak každý volí sám díky frekvenci vykonávání pohybu. Samozřejmě lze na intenzitě přidat i pomocí vyšších vah. Stejný kruhový trénink tak vedle sebe dokáží odjet profesionální sportovec i úplný začátečník.

Tréninky probíhají každé pondělí od 19 do 20 hodin za jednorázovou cenu 170 Kč. Pořídit si můžeš i permanentku na 10 vstupů za 1500 Kč. 
Naším kruháčem tě provede Pavel a už teď se na tebe těší.