jóga

Krásou jógy je její univerzálnost. Cvičit ji může každý - děti, mladí, lidé středního věku, senioři, lidé zdraví i nemocní. Je třeba najít styl, který je pro vás vhodný a zejména vyčlenit čas na pravidelné cvičení. 

V Garáži praktikujeme jemnější styl společně s Nikol a to ve středu od 9:00 "Jógu nejen pro babí a dědu", která je vhodná pro dříve narozené či začátečníky. Lekce je vedena v pomalém tempu s ohledem na individuální zdravotní možnosti každého účastníka. Zaměříme se na protažení celého těla a posílení středu těla.  

A poté ve čtvrtek od 19:30 "Jógu pro dobrý spánek". Protáhneš se, uvolníš mysl a zároveň posílíš svaly. Zaměříme se na regenerační jógové pozice zmírňující napětí a stres na konci dne, uvolňující bedra, mezi lopatkové svaly či stehna. Důležitou součástí je i dech - společně a postupně se naučíme používat dechovou techniku ​​zvanou udžají.

V úterý od 17:45 můžeš přijít na "Vinyása jógu", kterou vede Marcela. Jedná se o dynamický styl, který propojuje střídání ásan s dechem udžají. Důraz zde klademe jak na výdrž v poloze tak i na její zaujímání a opouštění v souladu s dechem. Ten se snažíme mít nenásilný, plynulý a jemný. Vinyása je tak náročná, jak si sam/a na začátku zvolíš. Doporučujeme ji pokročilejším. Pokud s jógou začínáš nebo si nejsi jistý/á - kdykoliv můžeš zaujmout relaxační polohu, není to prohra. Naopak.

jogínci

Jóga může být i zábavná! Odpoledne od 16:00 do 16:45 cvičíme s dětmi a to lekce s názvem "Jogínci". Jógové pozice si představíme v souvislosti s různými zvířátky či příběhem. 

 Toto cvičení bude probíhat formou kurzu o 12 ti lekcích. Cena je 1200,- a začínáme 20.března. Na lekci bude nejvýše 8 dětí. Pro přihlášení vyplň formulář a  uveď i věk dítěte. Je možné, aby na lekci chodilo dítko samo, pak potřebujeme souhlas od rodiče.