akrobatické šály

Vzdušná akrobacie na šálách není jen ohromující na pohled, ale také ti poskytne vynikající fyzický trénink. Je to cvičení, které celostně posiluje tělo, s důrazem na svaly horní části těla a středu, včetně často opomíjených oblastí jako jsou šikmé břišní svaly, mezižeberní svaly a svalstvo zad. Při vzdušné akrobacii pracuješ s vlastní tělesnou hmotností, což snižuje riziko přetížení svalů a eliminuje nebezpečí nerovnoměrného zatěžování.
Jdeš na šály poprvé? To zvládneš, sílu budeš nabírat postupně. Začínáme pozicemi v nížinách a postupně stoupáme.                                                      

Aktuální kurzy:                                                                                                               Běží  - dospělí mírně pokročilý, čtvrtek od 17:45 do 19:15                                             Připravujeme od května 2024 - dospělí začátečníci, čtvrtek od 17:00 do 18:00, 10 lekcí po 60 min, 1700,- možno navštěvovat i s potomkem  10 lekcí po 60 min 900,-. Rodič a dítko 2 600,-.

Kapacita je omezená, neváhej.

 "Jednorázovky" open class, workshopy v neděli

  • termíny připravujeme - open class - přijď procvičit, co už umíš, nebo se naučit nové věci
  • termín připravujeme - Šály spolu - cvičení rodiče s potomkem

Přihlásit se můžeš pomocí formuláře níže.


Lekcemi tě bude provázet Marie Drábková, která je nadšenec do nového cirkusu. Vzdušné akrobacii a hlavně šálám se věnuje přes deset let. Zkušenosti má z kurzů v pražském Cirqueonu a několik let byla součástí BudeCirkus v Českých Budějovicích (lektor kurzu teens a akrobacie dospělých, příměstské tábory, vystoupení). Po přestěhování zpět do rodného města by chtěla přinést radost z cirkusu a vzdušné akrobacie i sem do Chrudimi.